Konfor Medikal Yatakları

Size Özel İndirimli Fiyatlar

%50’ye Varan İndirimlerle Konfor Medikal Yatakları’nı Kaçırmayın.

Neden Biz ?

Neden Konfor Medikal

2008 yılından bu yana hasta yatağı sektöründe hizmet veren Konfor Medikal Yatakları olarak, hastalarımızın ihtiyacına yönelik hasta yatağı üretmek ve hastalarımızın evde bakım sürecini rahat geçirebilmeleri için titizlikle çalışıyoruz. Geçmişte hastane yataklarına hastaların evlerinde kullanamamalarından kaynaklı doğan hasta yatağı üretim ihtiyacı, günümüze kadar birçok hastayı memnun etmemize neden olmuştur. Memnuniyet sonrası referanslarımız ise, hala geçmişten günümüze devam etmektedir.

%100 Konforlu

Uygun Fiyat Garantisi

Kaliteli ve Garantili Ürünler

Sipariş Verebileceğiniz

Tüm Hasta Yatakları

Konfor Medikal Yatakları En Uygun Fiyatlarla Sizlerle

CNC Yatak

Lazer kesim hasta yatakları hasta karyolalarının tümünde rahatlıkla kullanılmakta olup hasta karyolasına pozisyon verildiğinde karyolanın şeklini alarak hastaya rahatsızlık vermeden kullanılmaktadır.

Visko Yatak

Visco yatak, uyku kalitesini artıran, yatağa yatıldığında gömülme hissi yaratan ve vücudunuza göre şekil alan yatak türüdür. İçeriğinde bulunan akıllı süngerler yardımıyla uyku esnasında vücudunuzun gerçekleştirdiği tüm hareket boşlukları Visco yatak sayesinde doldurulur.

Lazımlıklı Yatak

Hastaların geçirdikleri operasyonlar, sahip oldukları hastalıklar nedeniyle hareket kabiliyetleri kısıtlı olabi̇lmektedi̇r. Bundan dolayı tuvalet i̇hti̇yaçlarının gi̇deri̇lmesi̇ni̇ sağlayan lazımlıklı yataklar vardir.

4 Parçalı Hasta Yatağı

Hasta yatağı, hasta karyolası için özel olarak üretilmiş olup 4 parçalıdır. Yatağın 4 parçalı olmasının sebebi; 2 Hareketli hasta karyolalarında karyolanın hareket kabiliyetini kısıtlamaması ve hastanın rahatsız olmaması için dizayn edilmiştir.

Ürünler

Medikal Ürünler

Diğer Alternatif Ürünlerimiz 

Hasta Çevirme Aparatı İle Hastanın Bacaklarını Boşluklara Geçirin Ve Hastayı Aparat Yardımıyla Kolayca Çevirin.

Bize Yazın !
Bize Yazın !